Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow ENDA
ENDA
EDT1412 Defrost Kontrol Cihazı

EDT1412, 4 haneli, soğutma kontrolü için tek kontaklı, zamana bağlı defrost yapabilen dijital soğutma kontrol cihazıdır. Dijital göstergesinden sıcaklık ºC veya ºF,ondalık veya tamsayı gösterilebilir. Soğutma odası için tek NTC prob girişi olan cihazda, NTC prob girişi ofset ayarı yapılabilir, Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla kompresör koruma parametreleri, prob arızası durumunda kompresör çalışması, set değerinin alt ve üst sınırları, defrost süresi, aralığı ve 16 değişik seçenekle sesli uyarı kolay biçimde ayarlanabilir.

Devamını oku...
 
EDT1423 Defrost Kontrol Cihazı

EDT1423, 4 haneli, soğutma, defrost ve fan kontrolü için üç kontaklı, zamana bağlı defrost yapabilen dijital soğutma kontrol cihazıdır. Soğutma odası ve evaporatör için iki NTC prob girişi olan cihazda, NTC prob girişi ofset ayarı yapılabilir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla kompresör koruma parametreleri, prob arızası durumunda kompresör çalışması, set değerinin alt ve üst sınırları, defrost süresi, aralığı ve 16 değişik seçenekle sesli uyarı kolay biçimde ayarlanabilir.

Devamını oku...
 
NTC-APT NTC Sıcaklık Sensörü

Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. Termoplastik kılıflı ve termoplastik kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m' dir, farklı kablo boylarında üretilemez. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile birlikte kullanılabilir.

Devamını oku...
 
NTC-APP NTC Sıcaklık Sensörü

Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. PVC kılıflı ve PVC kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m' dir. Sipariş esnasında belirtilmesi durumunda kablo boyu uzatılabilir. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile kullanılabilir.

Devamını oku...
 
NTC-APS NTC Sıcaklık Sensörü

Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. Paslanmaz çelik kılıflı ve silikon kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m' dir. Sipariş esnasında belirtilmesi durumunda kablo boyu uzatılabilir. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile kullanılabilir.

Devamını oku...
 
NTC-LPS NTC Sıcaklık Sensörü

Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. Paslanmaz çelik kılıflı ve silikon kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m' dir. Sipariş esnasında belirtilmesi durumunda kablo boyu uzatılabilir. Çelik kılıf R1/8 Gaz dişlidir ve somun beraberindedir. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile kullanılabilir.

Devamını oku...
 
EDP141 Dijital Potansiyometre

EDP141, 4 haneli, istenilen skala de?erlerinde 0...10V çıkış verebilen dijital potonsiyometredir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla rampa fonksiyonu zamanı özelliği, üç kademeli parametre güvenliği kolay biçimde seçilebilir. ModBus RS-485 RTU protokolü sayesinde Master' a ihtiyaç duymaksızın kendi aralarında da haberleşebilir ve senkronizasyon uygulamalarına çözüm üretirler.

Devamını oku...
 
EDP741 Dijital Potansiyometre

EDP741, 4 haneli, istenilen skala değerlerinde 0...10V çıkış verebilen dijital potonsiyometredir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla rampa fonksiyonu zamanı özelliği, üç kademeli parametre güvenliği kolay biçimde seçilebilir.

Devamını oku...
 
EDP741C Dijital Potansiyometre

Devamını oku...
 
EPA141 AC/DC Ampermetre

EPA141, 4 haneli, akım trafosu veya şönt ile kullanılabilen dijital akım göstergesidir. Ön plandaki tuş takımı aracılığıyla AC, DC veya TRUE RMS ölçme özelliği kolay biçimde seçilebilir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı (EPA141R için) olan cihazın -9999A ile 9999A'e kadar geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 31 - 60 Toplam: 74