Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow ENDA arrow Analog ve Dijital Zaman Röleleri
Analog ve Dijital Zaman Röleleri
ATS4 Analog Zaman Rölesi

 

ATS4 çekmede geçikmeli zamanlama fonksiyonu için tek kontak çıkışlı, besleme voltajı ile start alan analog elektronik zaman rölesidir. Ön paneldeki düşme ile set değeri kolayca ayarlanabilen cihazda besleme çıkış konumu LED'leri ile cihazın çalışması kolaylıkla izlenebilir. Cihaz 8 pinli soket veya soketli klemens bağlantı ile montaj ve servis konusunda sınırsız hizmet sunmaktadır.

Devamını oku...
 
AT4 Analog Zaman Rölesi

AT4, start ile kontak çekmede geçikmeli zamanlama fonksiyonu için tek kontak çıkışlı, besleme voltajı ile start alan analog elektronik zaman rölesidir. Ön paneldeki düşme ile set değeri kolayca ayarlanabilen cihazda besleme çıkış konumu LED'leri ile cihazın çalışması kolaylıkla izlenebilir. Cihaz 8 pinli soket veya soketli klemens bağlantı ile montaj ve servis konusunda sınırsız hizmet sunmaktadır.

Devamını oku...
 
ATM9321 Analog Zaman Rölesi

ATM9321, 4 haneli, seçilebilir çekmede gecikmeli ve bırakma gecikmeli zamanlama fonksiyonu için tek kontak çıkışı, start girişi ile tetiklenen analog elektronik zaman rölesidir. Ön paneldeki düğme ile set değeri kolayca ayarlanabilen cihazda kalan zaman değeri dijital olarak izlenebilir.

Devamını oku...
 
ETM1411 Dijital Zaman Rölesi

ETM1411, 4 haneli, seçilebilir çekmede ve bırakmada geçikmeli zamanlama fonksiyonu için tek kontak çıkışlı, harici start girişi veya ön paneldeki start stop tuşları ile tetiklenebilen dijital elektronik zaman rölesidir. Ayrıca ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla seçilebilir 16 değişik uyarı sesi, dakika ve saniye gösterimi, zaman arttırma ve eksitme adımı kolayca ayarlanabilir.

Devamını oku...
 
PTM232 Dijital Zaman Rölesi

 

PTM232, 2 haneli, 6 farklı zamanlama fonksiyonu için çift kontak çıkışlı, dijital elektronik zaman rölesidir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla 6 değişik zaman dilimi kolay biçimde seçilebilir. Reset, start ve gate girişleri sayesinde değişik uygulamalarda kullanılabilen cihaz, 11 pinli soket bağlantı ile montaj ve servis kolaylığı sağlanmıştır.

Devamını oku...
 
ETM442 Dijital Zaman Rölesi

 

ETM442, 2x4 haneli, 9 farklı zamanlama fonksiyonu için tek kontak çıkışlı, dijital elektronik zaman rölesidir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla ileri/geri zaman sayma aralığı, sensör tipi (PNP ve NPN), hafızalı ve hafızasız modları, fonksiyonel reset özelliği, üç kademeli parametre güvenliği ve preset değeri ayarlama biçimi kolay biçimde seçilebilir. 2x4 hane göstergesinden zaman değeri. set değeri veya zaman birimi kolaylıkla izlenebilir.

Devamını oku...
 
ETM742 Dijital Zaman Rölesi

 

ETM742, 2x4 haneli, 9 farklı zamanlama fonksiyonu için tek kontak çıkışlı, dijital elektronik zaman rölesidir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla ileri/geri zaman sayma aralığı, sensör tipi (PNP, NPN ve Enkoder), hafızalı ve hafızasız modları, fonksiyonel reset özelliği, üç kademeli parametre güvenliği ve preset değeri ayarlama biçimi kolay biçimde seçilebilir. 2x4 hane göstergesinden zaman değeri. set değeri veya zaman birimi kolaylıkla izlenebilir.

Devamını oku...