Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow ENDA arrow Dijital Göstergeler, Ampermetreler, Voltmetreler ve Çeviriciler
Dijital Göstergeler, Ampermetreler, Voltmetreler ve Çeviriciler
EPA141 AC/DC Ampermetre

EPA141, 4 haneli, akım trafosu veya şönt ile kullanılabilen dijital akım göstergesidir. Ön plandaki tuş takımı aracılığıyla AC, DC veya TRUE RMS ölçme özelliği kolay biçimde seçilebilir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı (EPA141R için) olan cihazın -9999A ile 9999A'e kadar geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır.

Devamını oku...
 
EPV141 AC/DC Voltmetre

EPV141, 3 haneli dijital gerilim göstergesidir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı (EPV141R için) olan cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır.

Devamını oku...
 
EPA741 AC/DC Ampermetre

 

EPA741, 4 haneli, akım trafosu veya şönt ile kullanılabilen dijital akım göstergesidir. Ön plandaki tuş takımı aracılığıyla AC, DC veya TRUE RMS ölçme özelliği kolay biçimde seçilebilir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı (EPA741R için) olan cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır.

Devamını oku...
 
EPV741 AC/DC Voltmetre

 

 

EPV741, 3 haneli dijital gerilim göstergesidir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı (EPV741R için) olan cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır.

Devamını oku...
 
EI141 Dijital Gösterge

EI141, 4 haneli, elektriksel giriş işaretlerini istenilen skalada gösterebilen dijital göstergedir. 4 farklı standart giriş tipine göre kalibre edilebilir. Maksimum ve minimum ölçme değerlerini saklayabilen cihazın dijital göstergesinden isteğe göre ölçüm değeri ve birimi periyodik aralıklarla görülebilir.

Devamını oku...
 
EI741A Dijital Gösterge

EI741A, 4 haneli, elektriksel giriş işaretlerini istenilen skalada gösterebilen dijital göstergedir. 4 farklı standart giriş tipine göre kalibre edilebilir. Maksimum ve minimum ölçme dererlerini saklayabilen cihazın dijital göstergesinden isteğe göre ölçüm değeri ve birimi periyodik aralıklarla görülebilir.

Devamını oku...
 
EI7412 Kontaklı Dijital Gösterge

EI7412, 4 haneli, elektriksel giriş işaretlerini istenilen skalada gösterebilen dijital göstergedir. 4 farklı standart giriş tipine göre kalibre edilebilir. Maksimum ve minimum ölçme değerlerini saklayabilen cihazın dijital göstergesinden isteğe göre ölçüm değeri ve birimi periyodik aralıklarla görülebilir. Sahip olduğu çift kontak sayesinde istenilen değerlerinde On-Off sinyal çıkışı alınabilir.

Devamını oku...
 
ETI741 Sıcaklık Göstergesi

ETI741, 4 haneli, seçilebilir çoklu sensör girişli dijital sıcaklık göstergesidir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla ºC veya ºF ölçüm birimi seçilebilir.

Devamını oku...
 
P011 Çevirici

P011, konvansiyonel olarak tasarlanmış, verilen giriş işaretlerini, istenilen başka bir elektriksel işaretine dönüştüren, pano içi tip montajlı elektronik çeviricidir.

Devamını oku...
 
ECC731 Akım Kontrol Cihazı

ECC731 dijital akım kontrol cihazıdır. 3 haneli göstergesi sayesinde çekilen akım değeri izlenebilir. Oransal kontrol yapan cihaz istenilen alt ve üst değerlerde aktif olan bir röle çıkışına sahiptir.

Devamını oku...