Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow ENDA arrow Solid State Röleler
Solid State Röleler
ESDA1-2 Solid State Röle

 

24~280VAC çıkış gerilim aralığına sahip, tek faz 0~50A çıkış akımlı, sıfır geçişli AC yük anahtarlama röleleridir. Emniyet için koruyucu kapağa sahiptirler ve LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Soğutucusuz olan ESDA1-2 serisi Solid State Röleler vidalı bağlantı ile panoya monte edilirler.

Devamını oku...
 
ESDA1-4 Solid State Röle

 

50~480VAC çıkış gerilim aralığına sahip, tek faz 0~50A çıkış akımlı, sıfır geçişli AC yük anahtarlama röleleridir. Emniyet için koruyucu kapağa sahiptirler ve LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Soğutucusuz olan ESDA1-4 serisi Solid State Röleler vidalı bağlantı ile panoya monte edilirler.

Devamını oku...
 
ESDA3-4 Solid State Röle

 

50~480VAC çıkış gerilim aralığına sahip, 3 faz 0~40A çıkış akımlı, sıfır geçişli AC yük anahtarlama röleleridir. Emniyet için koruyucu kapağa sahiptirler ve LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Soğutucusuz olan ESDA3-4 serisi Solid State Röleler vidalı bağlantı ile panoya monte edilirler.

Devamını oku...
 
ESAA1-2 Solid State Röle

85~240VAC çıkış gerilim aralığına sahip, tek faz 0~50A çıkış akımlı, sıfır geçişli AC yük anahtarlama röleleridir. Emniyet için koruyucu kapağa sahiptirler ve LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Soğutucusuz olan ESDA1-2 serisi Solid State Röleler vidalı bağlantı ile panoya monte edilirler.

 

Devamını oku...
 
ERDA 1-2 Solid State Röle

8~30V AC/DC giriş gerilim aralığına sahip, 24~280V yük gerilimli, sıfır geçişli, AC yük anahtarlama röleleridir. LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Pik gerilimler için varistörlü korumaya sahiptirler. Soğutuculu olan ERDA1-2 serisi Solid State Röleler kolaylıkla raya monte edilirler.

Devamını oku...
 
ERDA 1-4 Solid State Röle

8~30V AC/DC giriş gerilim aralığına sahip, 50~480V yük gerilimli, sıfır geçişli, AC yük anahtarlama röleleridir. LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Pik gerilimler için varistörlü korumaya sahiptirler. Soğutuculu olan ERDA1-4 serisi Solid State Röleler kolaylıkla raya monte edilirler.

Devamını oku...
 
ERAA 1-2 Solid StateRöle

90~240V AC giriş gerilim aralığına sahip, 24~280V yük gerilimli, sıfır geçişli, AC yük anahtarlama röleleridir. LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Pik gerilimler için varistörlü korumaya sahiptirler. Soğutuculu olan ERAA1-2 serisi Solid State Röleler kolaylıkla raya monte edilirler.

Devamını oku...
 
ERAA 1-4 Solid State Röle

90~240V AC giriş gerilim aralığına sahip, 50~480V yük gerilimli, sıfır geçişli, AC yük anahtarlama röleleridir. LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Pik gerilimler için varistörlü korumaya sahiptirler. Soğutuculu olan ERAA1-4 serisi Solid State Röleler kolaylıkla raya monte edilirler.

Devamını oku...