Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow ENDA arrow Sayıcılar
Sayıcılar
EC442 İleri / Geri Sayıcı

EC442, 2x4 haneli, tek kontaklı, elektronik yukarı/aşağı sayıcıdır. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla sayma yönü, giriş ve çıkış modları, sensör tipi (PNP, NPN, Enkoder), çıkış zamanları, maksimum 10Hz'e kadar giri? sinyali, fonksiyonel reset özelliği, üç kademeli parametre güvenliği kolay biçimde seçilebilir.

Devamını oku...
 
CR7421PR İleri Sayıcı

 

CR7421PR, 4 haneli, tek kontaklı, elektronik ileri sayıcıdır. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla 500Hz'e kadar giriş sinyali, otomatik ve panel reset özelliği kolay biçimde seçilebilir. 2x4 hane göstergesinden sayıcı ve set değeri kolaylıkla izlenebilir.

Devamını oku...
 
EC762 İleri / Geri Sayıcı

EC762, 2x6 haneli, tek kontaklı, elektronik yukarı/aşağı sayıcıdır. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla sayma yönü, giriş ve çıkış modları, sensör tipi (PNP, NPN, Enkoder), çıkış zamanları, maksimum 10Hz'e kadar giriş sinyali, fonksiyonel reset özelliği, üç kademeli parametre güvenliği kolay biçimde seçilebilir.

Devamını oku...
 
EC762F İleri / Geri Sayıcı

EC762F, 2x6 haneli, çift kontaklı, elektronik yukarı/aşağı sayıcıdır. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla sayma yönü, giriş ve çıkış modları, sensör tipi (PNP, NPN, Enkoder), çıkış zamanları, maksimum 7500Hz'e kadar giriş sinyali, fonksiyonel reset özelliği, üç kademeli parametre güvenliği kolay biçimde seçilebilir. Grup ve toplam sayma uygulamalarına yönelik çalışmalar için özel olarak tasarlanıp geliştirilmiş kontrol cihazı, kullanıcılarının ihtiyacı olan tüm fonksiyonları gerçekleştirebilecek kapasitededir. 2x6 hane göstergesinden sayıcı değeri, set değeri, gurup sayıcı değeri ve toplam sayıcı değeri seçilen konfigürasyona göre kolaylıkla izlenebilir.

Devamını oku...